Суміжні кути відносяться 2 4 знайдіть ці


Ответы на вопрос

Отвечает Belkevych Alina.

Ответ: нехай ці кути дорівнюють 2х та 4х, тоді

2х+4х=180

6х=180

х=180:6

х=30  

кут, що дорівнює 2х= 2*30=60градусів

кут, що дорівнює 4х=4*30=120 градусів

Объяснение: