2. Дано рівнобедрений трикутник ABC з основою АС. Знайдіть периметр трикутника,Якщо основа

дорівнює 12 см, а бічні сторонибільші за основу на 2 СМ.​

Ответы на вопрос

Отвечает Кузнецова Виктория.

Ответ:

Р = 40 см

Пошаговое объяснение:

АВС - рівнобедренний трикутник

АС = 12 см , АВ =14 см, ВС = 14 см ( АВ (или ВС) = АС + 2 = 12 + 2 = 14)

Р = 2b + а = 2*14 + 12 = 28 + 12 = 40 см.