знайдіть суміжні кути, якщо один з них в 5 разів менший від суміжного з ним кута? пожалуйста

помогите ​

Ответы на вопрос

Отвечает Никитина Елизавета.

Ответ:

30°,150°.

Объяснение:

Нехай 1 кут буде x, тоді другий-5x.

за властивістю суміжних кутів отримаємо рівняння:

x+5x=180

6x=180

x=30°

5x=5×30=150°