Периметр чотирикутника ABCD, описаного навколо кола, дорівнює 36 см. AB=10 см, CD=8 см, BC=AD.

Знайдіть сторони BC і AD.

Ответы на вопрос

Отвечает Карпов Андрей.

Ответ:

Р=36

ВС=АД візьмемо за х тобто

10+8+х+х=36

18+2х=36

2х=36-18

2х=18

х=9

Відповідь:ВС=9см АД=9см