СРОЧНО, ДАЮ ВСЕ БАЛЛЫ. Висота правильної чотирикутної піраміди дорівнює 4 см, а апофема утвооює з

висотою кут 45°.Знайти площу основи піраміди. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Кузнецова Лиза.

SАВСD-правильна чотирикутна пiрамiда SK-апоферма

SO=4 <SКO=45°

трикутник SOК(<О=90°)-рівнобедренний

тому що <КSO=180-(90+45)=45°

<KSO=<SKO

то

OK=OS=4см

АВ=2ОК=ВС

АВ=8см

ВС=8см

Sосн.=АВ×ВС=8×8=64см