Дві сторони паралеограма відносяця як 4:7 периметр дорівнює 88см. Знайдіть більшу сторону

паралеограма. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Владимиров Витя.

a : b = 4 : 7

P = 88

2(4x+7x) = 88

8x + 14x = 88

22x = 88

x = 4

b = 7x = 7*4 = 28

b = 28

Ответ: 28