2. Знайдіть суміжні кути, якщо їхні градусні міри відносяться, як9: 11.​


Ответы на вопрос

Отвечает Ярослав Киричок.

Сума суміжних кутів трикутника 180°

нехай ∠1=9х°, тоді ∠2=11х°

9х+11х=180

20х=180

х=9

∠1=9*9=81°,  ∠2=9*11=99°