одна із сторін трикутника на 41 см менша від другої та в 4 рази менша від третьої. Знайдіть сторони

трикутника , якщо його периметр дорівнює 107 см​

Ответы на вопрос

Отвечает Лыхенко Дмитрий.

P = a + b + c

a = b + 41см: 4b = c

P = b + 41см + b + 4b = 6b + 41см = 107cм

6b = 66 см

b = 11 см

a = b + 41см = 52 см

c = 4b = 44 cм

Ответ: 52, 11 и 44.