Радіус кола, вписаного в трикутник дорівнює 4 дм а його площа - 84 дм2,знайти периметр трикутника​


Ответы на вопрос

Отвечает Румянцев Никита.

Ответ:

P трикутника = 42 дм

Объяснение:

S = pr , де p - півпериметр , r - радіус вписаного кола

p = \frac{S}{r}=84 / 4 = 21.

P трикутника = 2 * p = 2 * 21 = 42 дм