2. Задача. Периметр трикутника АВС дорівнює 26 м, причому АВ = 10 м, а сторона ВС втричі менша, ніж

сторона АС. Знайдіть невідомі сторони трикутника AВСПомогите ​

Ответы на вопрос

Отвечает Шалина Настя.

Ответ:

AC+BC=26-10=16

Bc=x

AC=3x

3x+x=16

4x=16

X=4

Bc=4

Ac=4*3=12