1) Знайдіть середню лінію трапеції, якщо її основи дорівнюють 3 см і 9 см. 2)Середня лінія

трапеції дорівнює 10 см.Знайдіть одну з основ трапеції, якщо друга основа становить 15 см.Пожалуйста скажить як решать и відповіть.Пж.

Ответы на вопрос

Отвечает Овчинникова Лера.

1.

Середня лінія трапеції дорівнює напівсумі основ.

(3+9)/2=12:2=6 см.

Відповідь: 6 см

2.

Невідома основа х см, тоді

(х+15)/2=10

х+15=20

х=5

Відповідь: 5 см.