ДАЮ 55 БАЛЛОВ!!! 1. Пряма KM паралельна стороні АС трикутника ABC . Знайдіть відрізок МС, якщо АК

: KB = 2 : 3, ВС = 10 см.3. Пряма MN паралельна основам трапеції ABCD . Знайдіть сторону АВ , якщо AM : ND = 3 : 2, CN = 2 см, AM = 9 см.ДАЮ 55 БАЛЛОВ ПРОШУ ПОМОГИТЕ!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Шерко Кристина.

Ответ:

Объяснение:

Параллельные прямые отсекают на секущих пропорциональные отрезки.

1. AK/KB=MC/BM

MC=x

BM=10-x

2/3=x/10-x

3x=20-2[

5x=20

x=4

2. AM/BM=ND/CN

BM=AM*CN/ND=3*2/2=3

AB=AM+BM=9+3=12