Один із кутів паралелограма на 20° менший від іншого.Знайдіть усі кути паралелограма​


Ответы на вопрос

Отвечает Аскерова Лейла.

Ответ:

Объяснение:

У паралелограма протилежні кути рівні. Звідси кут А + кут В = 180 ° . ( Сума всіх кутів = 360°)

Отже, нехай кут А дорівнює х, тоді кут В дорівнює х - 20 °

х + х- 20 = 180

2х - 20 = 180

2х = 180 + 20

2х = 200

х = 200 : 2

х = 100° - кут А

Кут В = 100°- 20° = 80°

Кут А = куту С = 100°

Кут В = куту D = 80°