У трикутнику ABC АС = 12, < B = 25°, < A = 45°. Знайти третій кут та невідомі сторони.

очень срочно, дам много баллов

Ответы на вопрос

Отвечает Бергер Трофим.
AC/sin45=BC/sin60, AC/(корень2/2)=ВС/(корень3/2)
АС*корень3=ВС *корень2
АС*корень3 = корень6*корень2
АС= корень6*корень2/корень3=2