На продовженні сторони AD квадрата ABCD за точку D позначили точку E таку, що промінь BE ділить кут

ABC у відношенні 1 : 2. Знайдіть сторону квадрата, якщо BE = 6.​

Ответы на вопрос

Отвечает Русинский Евгений.

Відповідь:

AB = 3√3

Пояснення:

промінь BE утворює прямокутний трикутник ABE де  BE гіпотенуза

кут квадрата дорівнює 90° , а відношення 1 : 2 це 30° до 60° ⇒

∠ABE = 60°

а сторона квадрата AB катет трикутника ABE

AB = BE * sin∠ABE

AB = 6 * sin 60°

AB = 6 * √3/2

AB = 3√3