Сторони трикутника відносяться як 2:4:5. Знайти сторони подібного до нього трикутника якщо його

периметр дорівнює 55см

Ответы на вопрос

Отвечает Руткевич Анжела.

Відповідь: 10см, 20см, 25см

Пояснення:

якщо трикутники подібні, то подібність сторін в іншому трикутнику є такою самою , тому запишемо:

Р=2х+4х+5х

55=11х

х=55:11

х=5

2х=2*5=10(см)-1-ша сторона

4х=4*5=20(см)- 2-га сторона

5х=5*5 =25(см) -3=тя сторона