Чотирикутник MNPK вписано в коло. Кут N на 14° менший від кута Р і в 5 разів менший від кута К.

Знайдіть кути трапеції.

Ответы на вопрос

Отвечает Абязов Алеша.

Ответ:

Кут Н=30; кут Р=30+14=44°; кут К=5•30=150; а кут М= 180°-кутР=180-44=136°

Объяснение:

Нехай кут Н=х, кутР=х+14, а кут К=5х. протилежні кути =180°. скло рівняння

5х+х=180°

6х=180°

х=30°

Кут Н=30; кут Р=30+14=44°; кут К=5•30=150; а кут М= 180°-кутР=180-44=136°