Знайдіть величину кожного з кутів які утворюються в результаті перетину двох прямих якщо різниця

двох із них дорівнює 54 градуси

Ответы на вопрос

Отвечает Погосов Александр.

Сума суміжних кутів 180°, вертикальні кути рівні.

Нехай ∠1=х°, тоді ∠2=х+54°;    х+х+54=180

2х=126;  х=63.  

∠1=∠3=63° (як вертикальні)

∠2=∠4=180-63=117°