172. Запишіть рівняння прямої у вигляді у = kx + l та знай- діть її кутовий коефіцієнт:1) 3х +y+

7 = 0; 2) 5x - 2y - 9 = 0.​

Ответы на вопрос

Отвечает Аллерт Анна.

Відповідь:

1)3х +y+ 7 = 0; k= - 3.

2) y= 2,5х-4,5; k= 2,5

Пояснення:

1)3х +y+ 7 = 0 ( залишаемо у зліва- решту переносимо праворуч)

у= - 3х-7 ( кутовий коефіціент k то те , що при х)

k=-3

2)  5x - 2y - 9 = 0

     5x - 9 = 2y.

     y=\frac{5}{2}x-\frac{9}{2}  \\\\y=2,5x-4,5\\\\k= 2,5