Запишіть рівняння прямої у вигляді y = kx + l та знайдіть її кутовий коефіцієнт 1) 2х - y -5 = 0

2)4x + 3y + 7 = 0

Ответы на вопрос

Отвечает Биккулова Эльвира.

Ответ:

1) 2х - y -5 = 0

-y=-2x+5

y=2x-5

k=2

2) 4x + 3y + 7 = 0

3y=-4x-7

y=-4/3x-7/3

k=-4/3

Отвечает Аржанова Мария.

Ответ:

1) 2x - y -5=0

-y=-2x+5

y=2x-5

k=2

2) 4x + 3y+7=0

3y=-4x-7

y=-4/3x-7/3

k=-4/3