Знайдіть найменшу висоту трикутника сторони якого дорівнює 13см 20см 21см​


Ответы на вопрос

Отвечает Вербина Лидия.

Знайдемо площу трикутника за формулою Герона (р=27 см)

S=√(p(p-a)(p-b)(p-c)=√(27*14*7*6)=126 см²

Найменша висота проведена до найбільшої сторони. Отже

126=21*h

h=6.

Відповідь: 6 см.