Сторони трикутника відносяться як 5 : 6 : 7, а сума найменшої і найбішої дорівнює 24 см. Обчисліть

периметр трикутника​

Ответы на вопрос

Отвечает Мун Лолита.

Дано:

АВ:ВС:АС=5:6:7

АВ<ВС<АС

АВ+АС=24см

Знайти: Р-?

Нехай АВ=5х ВС=6х АС=7х, тоді:

5х+7х=24

12х=24

х=24÷12

х=2

АВ=5×2=10(см)

ВС=6×2=12(см)

АС=7×2=14(см)

Р=10+12+14=36(см)

Відповідь: Р=36см.