Укажіть координати середини відрізка AB, якщо A(2;-8;4)B(-6;-2;0)


Ответы на вопрос

Отвечает Chernysh Kolya.

Ответ:

(-2;-5;2)

Объяснение:

(2+(-6)):2=-2

(-8+(-2)):2=-5

(4+0):2=2