Знайди 3-тій кут трикутника,якщо 2 його кути дорівнюють 1)53° і 62° 2)32° і 141° 3)4° і 1°


Ответы на вопрос

Отвечает Шмелёва Ксения.

Ответ:180-(53+62)=65

180-(32+141)=7

180-(4+1)=175

Объяснение: