1.7. Знайдіть координати вершини параболи у = (х - 1)^ + 2. A) (-1; 2); Б) (1; 2);В) (2; - 1); Г)

(-2; 1).​

Ответы на вопрос

Отвечает Волков Валентин.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

у = (х - 1)² + 2

у '= ( (х - 1)² + 2)' = 2(x-1)

2(x-1)=0;  ⇒  x=1

y(1) = 2

вершина параболы (1; 2)

ответ Б)  (1; 2)