1. Сторони паралелограма дорівнюють 12 і 8 см, а кут між ними 30 градусів . a Обчисліть площу

паралелограма. 2. Основи рівнобічної трапеції дорівнюють 50 і 14 см, а висота — 12 см. Обчисліть площу трапеції.​

Ответы на вопрос

Отвечает Игнатенко Федор.

Відповідь:

1) 48 см²

2)384 см²

Пояснення:

1. Дано: АВСD- паралелограм, АВ=8см, ВС=12см, ∠α=30°

Знайти: S-?

Площа паралелограмані  дорівнює добутку його сторін на синус кута між ними

S=a*b*sin α=12*8*sin30°=12*8*1/2=6*8=48cм².

2.

Дано: АВСD- трапеція, АD=50см, ВС=14см,ВН⊥AD, ВН=12см,

Знайти: S-?

Площа трапеції дорівнює добутку півсуми основ на висоту

S=\frac{a+c}{2}*h=\frac{(50+14)*12}{2}=64*6=  384(cм²)