1. Знайдіть координати середини відрізка АВ, якщо: 1) А(2; – 7), В(6; – 3); 2) А(– 9; – 5), В(–

1; 4).​

Ответы на вопрос

Отвечает Чепкасов Юрий.

Ответ:

1) AB(4;5) 2) AB(5;-0,5)

Объяснение:

1)x=x1+x2:2

X=2+6:2=4

y=y1+y2:2

y=(-7)+(-3):2=5

2)x=(-9)+(-1):2=5

y=(-5)+4:2=-0.5

Будь ласка)