228. а) АВС -да(<А- 30.< В 60) Үшбұрыштын кабырғаларының катынасын (a:b:c) табыңдар. ​


Ответы на вопрос

Отвечает Свидерский Костя.

Ответ:

а/с=sin30°=0.5;  а=0.5с

b/c=cos 30°=\sqrt{3} /2; b=c\sqrt{3} /2

a:b:c=0.5: \sqrt{3} /2:1

Объяснение: