1. Қабырғалары 0,8 м, 1,2 м және 2м болатын үшбұрышқа ұқсас болып келетiн үшбұрыштың периметрі 5,5

м. Екінші үшбұрыштын кабырғаларын табыңдар.​

Ответы на вопрос

Отвечает Кочков Алексей.

Ответ:

а=0.8 Ш: 0.8+1.2+2=4 а=0.8×1.375=1.1

б=1.2 5.5÷4=1.375 б=1.2×1.375=1.65

с=2 с=2×1.375=2.75

Р(1)=5.5

қабырғалары=?