Сторони трикутника відносяться як 5:11:14. Знайдіть сторони подібного йому трикутника, якщо

периметр дорівнює 120 см.

Ответы на вопрос

Отвечает Ким Адема.

Відповідь:

20см, 44 см,  56см,

Пояснення:

Відношення  сторін подібних трикутників зберігається, тому

5х- перша сторона трикутника, 11х- друга сторона, 14х - третя.

P- періметр трикутника-це сума усіх його сторін . За умовами задачі складемо рівняння:

Р=5х+11х+14х;

30х=120;

х=120:30;

х=4

5х=5*4=20(см)-перша сторона

11х=11*4=44(см)-друга сторона

14х=14*4= 56(см)- третя сторона