Сторони основ правильної зарізаної чотирикутної піраміди дорівнює 8 см і 6 см, а бічне ребро 5

см.Знайдіть площу повної поверхні зарізаної піраміди​

Ответы на вопрос

Отвечает Митюшина Яна.

Ответ:

S= 8*8+6*6+4Sб=64+36+4*34.3 = 237 см2

Объяснение:

Sб - поверхность боковой грани - это равнобедренная трапеция с основаниями 8 и 6 и боковыми сторонами 5 см.

высота трапеции h=\sqrt{5^2-(a^2/2-b^2/2)\\} =4.8 см.

высота трапеции  h1=\sqrt{((8-6)/2)^2+4.8^2} =4.9 см.

Sб = (8+6)/2*4.9=34.3 см2