Прямі АB, AC i CD попарно перпендикулярні. Знайдіть довжину відрізка СD, якщо BD=9 см, BC=16 см,

AB=5 см.​

Ответы на вопрос

Отвечает Балашов Андрей.

Ответ:

СД=9,9 см

Объяснение:

АД=\sqrt{9*9-5*5}=\sqrt{56}

CD=\sqrt{(16-)^2+5^2}=9,9 см