Знайдіть катет прямокутного трикутника якщо гипотенуза і другий катет відповідно дорівнюють 2 см і

√3 см

Ответы на вопрос

Отвечает Павленко Лев.

Ответ:

1см

Объяснение:

Дано:

Прямокутний трикутник

а=√3 см катет

с=2см гіпотенуза.

b=?

Розв'язання.

За теоремою Піфагора.

b=√(c²-a²)=√(2²-(√3)²)=√(4-3)=√1=1см