1. Точка C – середина відрізка АВ.координати, якщо А(-4; 2), B(6; -8).Знайдіть її​


Ответы на вопрос

Отвечает Nabiev Azamat.

Ответ:

С ( 1; -3)

Объяснение:

С (х;у), тогда

х = ( -4 + 6)/2 = 1;

у = (2 + (-8))/2 = - 3.

С ( 1; -3)