Точка M (5; -2) є одним із кінців діаметра кола, точ- ка N (2; 0) - центр кола. Знайдіть

координати другого кінцядіаметра.​

Ответы на вопрос

Отвечает Зенкаева Анара.

Ответ:

Объяснение:

Центр кола є серединою діаметра,назвемо його АМ.

М(5;-2)

А(х;у)

(5+х):2=2

5+х=2*2

х= 4-5

х= -1

(-2+у):2=0

-2+у=0*2

у= 0+2

у=2

Відповідь: А(-1;2)