У прямокутного трикутника АВС кут-В=60°. кут ВС=10 Знайди кут АВ​


Ответы на вопрос

Отвечает Левчук Максим.
За т. Про суму кутів трикутника, АВ = 180 - (60+10) = 180 - 70 = 110*
Отвечает Валеев Ислам.

Ответ:

110°

Объяснение:

Дано: Кут В= 60°

Кут ВАС= 10°

Кут АСВ=?

Розв'язання

1) За теоремою про суму кутів трикутника, вона =180°, отже:

кут АСВ= 180°-(кут В+ кут ВАС)

кут АСВ= 180°-(60°+10°)

кут АСВ=180°-70°

кут АСВ = 110°