Знайдіть площу трикутника дві сторони якого дорівнюють 8см і 4см а кут між ними 30°​


Ответы на вопрос

Отвечает Дрёмин Даня.

Ответ:

8см²

Объяснение:

S=1/2*a*b*sin<(ab)

S=1/2*8*4*sin30°=8*4/4=8 см²