У трикутнику ABC кутB=30° кутC=90° BC=20 см знайти AB​


Ответы на вопрос

Отвечает Белов Андрей.

Ответ:

40

Объяснение: катет проти 30 градусів вдвічі менший за гіпотенузу, або за теоремою сінусів 20/sin30 = BA\sin 90 . 20*2 = BA*1 , BA= 40