Знайдіть об'єм прямокутного паралелепіпеда , діагональ основи якого дорівнює його висоті й

становить 10 см, а одне з ребер основи - 6 см.

Ответы на вопрос

Отвечает Тихомирова Настя.

Ответ:

480см³

Объяснение:

За теоремою Піфагора знайдемо друге ребро основи.

√(10²-6²)=√(100-36)=√64=8см.

V=8*6*10=480см³