Чому дорівнюють сторони прямокутника a і b, якщо вони відносяться, як 3:2, а площа прямокутника

216м квадратних?​

Ответы на вопрос

Отвечает Бовырина Алина.

Нехай а=3х м,  b=2х м, тоді за умовою

3х*2х=216

6х²=216

х²=36

х=6

а=3*6=18 м  b=2*6=12 м