Знайдіть кут A ABC якщо кут B=100градусів, кут C=30 градусів​


Ответы на вопрос

Отвечает Молнар Саша.

Ответ:

Объяснение:

∠A+∠B+∠C=180

∠A=180-(∠B+∠C)=180-100-30=50