Основа трикутника дорівнює 10см, а один з кутів при основі дорівнює 45, а кут протилежній основі

дорівнює 60.Знайти сторону яка лежіть проти кута 45 градусів? Помогите пожалуйста

Ответы на вопрос

Отвечает Триандафилиди Анастасия.

Відповідь:

10√2см

Пояснення:

Дано ; ΔАВС, АС=10см, ∠В=60°, ∠С=45°

За теоремою синусів:

\frac{AC }{sin B} =\frac{AB}{sin C}

AB=\frac{AC*sin C}{sin B}=\frac{10*\frac{\sqrt{2} }{2} }{\frac{1}{2} }  =10\sqrt{2}(cм)