Зовнішній кут при основі рівнобедреного трикутника дорівнює 130 градусів. Знайдіть внутрішні кути

трикутника решение с дано ​

Ответы на вопрос

Отвечает Шамшина Вика.

Дано: ΔАВС, АВ=ВС, ∠КАВ=130°. Знайти ∠ВАС, ∠В, ∠С

∠ВАС=180-130=50° за лвастивістю суміжних кутів

∠С=∠ВАС=50° як кути при основі рівнобедреного трикутника

∠В=180-50-50=80°