Один із кутів трикутника 41 градус, а другий у 2 рази більший. Знайдіть третій кут трикутника.​


Ответы на вопрос

Отвечает Мышкин Игорь.

Ответ:

180-(41+41•2)=180-123=57 градусов

Угол. 1. 41 градус

Угол. 2. 82 градуса

Угол. 3. 57 градусов

Объяснение: