Знайдіть cos b якщо sin b = 4/5 де b гострий кут прямокутного трикутника


Ответы на вопрос

Отвечает Айриян Алексей.

Ответ:

cosb=3/5

Объяснение:

Тождество

sin²b+cos²b=1

cosb=√(1-sin²b)=√(25/25-16/25)=

=√(9/25)=3/5