Площа основи конуса дорівнює 64 п см2, а його твірна 17смОбчисліть висоту конуса.​


Ответы на вопрос

Отвечает Холопова Лера.

Ответ:

15см

Объяснение:

S=πR²

R=√(S/π)=√(64π/π)=8см.

Теорема Пифагора

Н=√(L²-R²)=√(17²-8²)=√(289-64)=

=√225=15см