Чому дорівнює внутрішній кут правильного дванадцятикутника? a) 144;б) 100°;в) 120°.г) 150°.​


Ответы на вопрос

Отвечает Толысбекова Балнура.

Ответ:

ормула кута правильного n-кута

\alpha = \frac{(n-2)\cdot180а}{n} = \frac{(12-2)\cdot180а}{12} =150аα=

n

(n−2)⋅180а

=

12

(12−2)⋅180а

=150а

Объяснение:

Внутрішній кут правильного дванадцятикутника дорівнює 150° А попередня відповідь користувача є не правильною.