Знайдіть кути прикутника ABC якщо B=40 градусів, а A=110 (А зовнішній кут) ПОМОЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА​


Ответы на вопрос

Отвечает Чернова Александра.

Зовнішній кут трикутника дорівнює сумі внутрішніх кутів, не суміжних з ним. Нехай ∠С=х°, тоді

110=40+х

х=110-40

х=70

∠А=180-110=70° за властивістю суміжних кутів

∠В=40°

∠С=70°