площа паралелограма дорівнює 30см². знайдіть висоту проведену до сторони паралелограма що дорівнює

10 см ​

Ответы на вопрос

Отвечает Жуков Владик.

Ответ:

3 см

Объяснение:

S = ah; S = 30, a = 10 => h = S/a = 30/10 = 3 см