Знайдіть кути прикутника ABC якщо B=40 градусів, а A=110 (А зовнішній кут) ПОМОЖІТЬ БУДЬ ЛАСК​


Ответы на вопрос

Отвечает Рудой Кирилл.

Ответ:

В=40

А=110 зовнішній

щоб знайти А внутрішній треба 180-110=70

шукаємо кутС=180-(70+40)=70°

Объяснение:

Так правильно по теоремі